У Закарпатській області змінили голову СБ та МВС. Порошенко анонсує ще чистки

Середа, 15 липня 2015, 18:47

Президент Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням буде проведена "перезавантаження" усього складу Державної прикордонної служби у Закарпатській області.

Про це він сказав під час представлення нового керівництва Закарпатської області в середу в Ужгороді.

"За моїм дорученням проведені відповідні зміни, і серед прикордонників повністю буде проведене перезавантаження", - заявив Порошенко.

За його словами, керівництво Держприкордонслужби вже почало реалізацію цього завдання, результатом якого стала заміна керівників Чопського та Мукачівського прикордонних загонів.

Крім того, Порошенко заявив, що підпише указ про призначення начальника Управління Служби безпеки України в Закарпатській області Олега Воєводіна, який приступить до роботи з 16 липня.

"Із завтрашнього дня моїм указом Олег Воєводін очолюватиме СБУ Закарпатської області", - сказав він.

Відповідну кандидатуру запропонував керівник СБУ Василь Грицак.

Також президент вважає, що в Закарпатській області потрібно провести масштабні кадрові перестановки з огляду на те, що представники влади і злочинного світу тривалий час співпрацювали між собою.

"Бандити, контрабандисти і правоохоронні органи зрослися в Закарпатті ще з початку 1990-х років, і за роки незалежності розірвати їх ні в кого не вийшло", - заявив глава держави.

При цьому він зазначив, що "всі це знають", але ігнорують.

"Так тривати далі не буде... Стартувати потрібно негайно, і стартувати треба з дуже серйозної кадрової чистки", - підкреслив Порошенко, додавши, що ситуація не зміниться на краще "без цього, також, як і без законодавчого закріплення надзвичайних прав силовиків".

Водночас міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що управління МВС у Закарпатській області очолить екс-глава Управління МВС у Донецькій області Сергій Князєв.

"Мною ухвлене рішення про призначення керівника УМВС у Закарпатській області. Це полковник Князєв Сергій Миколайович", - заявив він.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua