Оприлюднено відео, зняте бойовиками одразу після падіння Боїнга

П'ятниця, 17 липня 2015, 00:38

У Мережі з'явилося відео, яке бойовики зняли відразу після збиття Боїнга на Донбасі 17 липня минулого року.

Відео оприлюднило видання News Corp Australia.

Відзначається, що бойовики знімали дане відео, коли думали, що збили військовий літак ЗСУ.

"Фільм відображає їхню тривогу, коли вони хвилини потому зрозуміли, що літак є комерційним авіалайнером", - пише видання.

 

Так, на відео видно, як одному з командирів бойовиків надходить дзвінок на мобільний телефон, в ході якого він дізнається, що був збитий ще один літак. Після цього він віддає наказ звільнити місце катастрофи від цивільних. Він також вимагає припинити відеозйомку, оскільки боїться, що кадри можуть потрапити в Інтернет.

За кадром чути голос бойовика: "Кажуть, Сухий збив цивільний літак".

Потім він показує ID-карту, що належить стюардесі.

"Бачиш, вони є іноземцями, малайзійці", - говорить бойовик.

"Хто дав їм коридор, щоб летіти?", - запитує інший сепаратист.

 

Видання пише, що невідомий командир отримує численні телефонні дзвінки, у тому числі від ватажка бойовиків з Донецька на ім'я Руслан, Володимира Антюфеєва - колишнього російського поліцейського, і одного з лідерів луганських бойовиків "Коляна".

На відео видно, як бойовики оглядають сумки пасажирів, збираючи мобільні телефони та особисті речі жертв.

Нагадаємо, Верховна Рада звернулася до ООН із закликом створити міжнародний трибунал для суду над відповідальними за збиття малазійського Боїнга в липні минулого року.

Раніше Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

Також Росія має претензії до проекту остаточного звіту Нідерландівпро катастрофу і вимагає внести в нього зміни.powered by lun.ua