На Луганщині на розтяжці підірвався узбек, який намагався дійти до Росії

Понеділок, 20 липня 2015, 11:05

У Станиці Луганській на розтяжці підірвався узбек, який намагався дійти по залізничній колії до Росії.

Про це в понеділок повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Зазначається, що 19 липня до Станично-Луганського районного територіального медичного підрозділу потрапив громадянин Узбекистану без документів (при собі мав тільки водійські права).

За його словами, він намагався дійти по залізничній колії з Луганська до найближчого населеного пункту на території РФ, але в районі села Кондрашівка (Станично-Луганський район) він натрапив на розтяжку, у результаті чого отримав осколкові поранення.

"Залізничний рух на цій ділянці не здійснюються. Луганська обласна військово-цивільна адміністрація вкотре нагадує, що на сьогодні через лінію розмежування діє дорожній коридор "Артемівськ – Горлівка" через контрольний пункт в’їзду/виїзду "Миколаївка" в Донецькій області. Перехід лінії розмежування в інших місцях небезпечний, оскільки терористи у багатьох місцях замінували дороги та залізничні шляхи, – наголосив т. в. о. керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

"З приводу громадянина іншої держави: я дав доручення правоохоронним органам розібратися, куди і з якою метою він прямував, і взагалі навіщо він приїхав в Україну", додав він.powered by lun.ua
Усі новини...
Підпишіться на наші повідомлення!