Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Чернігівський суд не побачив підкупу виборців у роздачі Корбаном гречки

Середа, 22 липня 2015, 08:19

Чернігівський окружний адміністративний суд не визнав роздачу продуктових наборів і обідів кандидатом у нардепи від партії "Укроп" Геннадієм Корбаном підкупом виборців.

Про це йдеться на сторінці "Демократичного альянсу" у Facebook.

"Суд позов не задовольнив. Виявилось недостатньо доказів для суддів. Наразі готуємо і подаємо апеляційну скаргу на це рішення", – сказано у повідомленні.

У партії додали, що у середу подадуть позов щодо підкупу виборців Сергієм Березенком, який є провладним кандидатом на цьому окрузі.

Сьогодні відбувся суд з Корбаном. Завтра - з Березенком.На жаль, поки що жоден суддя не наважився назвати речі своїми і...

Posted by Демократичний Альянс Чернігів on Tuesday, July 21, 2015

Як відомо, Корбан і Березенко борються за депутатський мандат у 205 окрузі у Чернігові. У рамках агітації за "Корбана" його партія "Укроп" влаштовує масові роздачі їжі. Черги за цими пайками іноді досягають тисячі людей, яким доводиться стояти по 10 годин.

У той же час у Березенка, який наразі очолює Державне управління справами при президенті, раніше виявили автомобіль зі значною кількістю грошей, зброєю і списками ймовірно підкуплених виборців.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: