Парламент Греції ухвалив другий пакет заходів, запропонований кредиторами

Четвер, 23 липня 2015, 05:20

Парламент Греції ухвалив другий пакет законопроектів, запропонованих "трійкою" кредиторів - Єврокомісією, Європейським центральним банком і Міжнародним валютним фондом.

Обговорення затягнулося до четвертої години ночі, передає "Дождь".

Проти пакету проголосували більше 60 депутатів, за – більше 200. Підтримав уряд і екс-міністр фінансів Яніс Варуфакіс, який минулого тижня голосував проти угоди з кредиторами.

Цей пакет законопроектів необхідний для початку переговорів з міжнародними кредиторами про надання допомоги Греції в 86 мільярдів євро. В угоді з кредиторами за підсумками переговорів 12 і 13 липня було передбачено, що пакет повинен бути прийнятий 22 липня.

Зокрема, новий пакет заходів передбачає, що парламент Греції має схвалити зміни до Цивільного процесуального кодексу та інтегрувати в законодавство європейські директиви по банках. Вони захищають вклади менше 100 тисяч євро і передбачають санацію проблемних банків.

Також пакет містить реформу, яка стосується прискорення розгляду справ у судах та скорочення витрат. Ще одне питання стосується продажу нерухомості боржників з аукціонів - раніше спроби дозволити продаж єдиного житла греки зустрічали протестами.

Нагадаємо, країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку у розмірі близько 86 млрд євро в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!