Від "Укропа" підкупають виборців просто біля дільниць

Неділя, 26 липня 2015, 17:05

У Чернігові у день голосування на довиборах до ВР біля дільниць на Проспекті Миру, 137 та Осипенко, 2  невідомі розмістили намети, де роздаватимуться квитки на концерт 26 липня о 19:00 за участю Івана Дорна, Другої ріки та Нікіти.

Як відомо, листівки про цей концерт напередодні виборів роздавались на вулицях Чернігова з наметів благодійного фонду "УКРОП". 

Як зазначає ОПОРА, у листівках вказано: "Проголосуй та отримай безкоштовний квиток на концерт у фірмових наметах біля виборчих дільниць. Дякуємо за небайдужість до майбутнього Чернігова і за вашу участь у голосуванні!". 

"...Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт ... Така передвиборна агітація ... є непрямим підкупом виборців", - нагадали в ОПОРІ. 

Разом з тим у ході брифінгу у Чернігові радник глави МВС Іван Стойко на питання про розміщенні у місті агітки "Надоели выборы - давай на концерт" заявив: "Інформація про те, що хтось когось вивозить на концерт не є порушенням".

"По суті, тут мабуть треба розбиратися більш детально. Можливо, це є прихована реклама", - зазначив він. 

Джерело відео - Громадянська мережа ОПОРА

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...