СБУ спростовує обмін російських ГРУшників. Адвокат Єрофеєва теж

Вівторок, 28 липня 2015, 08:26

Російських бійців спецназу Головного розвідуправління РФ, яких затримали на Донбасі й проти яких ведеться слідство, не міняли на українських бійців.

Про це речниця СБУ Олена Гітлянська заявила у Facebook.

"Російське видання оприлюднило черговий фейк. Ніяких ГРУшників ми не міняли. Вони в Україні, очікують завершення розслідування та на суд", - заявила вона.

Російське видання оприлюднило черговий фейк. Ніяких грушників ми не міняли. Вони в Україні, очікують завершення розслідування та на суд

Posted by Гітлянська Олена on 27 липня 2015 р.

Раніше російське видання Газета.Ru повідомило, що двох російських військових, бійців спецназу ГРУ капітана Євгена Єрофєєва і сержанта Олександра Александрова обміняли на українських військових, що утримувалися в полоні "ЛНР/ДНР".

Адвокат Єрофеєва Оксана Соколовська також спростувала інформацію про обмін російських ГРУшників на українських бійців АТО.

"Дані обставини не мають жодного відношення до реальних подій. Принаймні, станом на сьогодні, – можливо, завтра щось зміниться", - написала вона у Facebook вранці 28 липня.

"Напевно, більш цікавого піару шановний колего придумати не зміг. Фейк чистої води!", - прокоментувала Соколовська публікацію в Газета.ru.

"Хлопці у Військовому госпіталі на лікуванні на території України із продовженим запобіжним заходом і строками досудового слідства", - запевнила адвокат.

Вона зазначила, що не дозволила Костянтину Кравчуку – адвокатові іншого ГРУшника Александрова – зв'язатися по скайпу з матір'ю Александрова з її телефону, тому "колега знайшов вихід… поширенням неправдивої інформації".powered by lun.ua