В ГПУ натякнули, що справу проти Чеботаря доведуть до кінця

Середа, 29 липня 2015, 12:32

Військова прокуратура розслідує провадження про розкрадання у великих розмірах та зловживання службовим становищем у керівній структурі МВС.

Про це розповів журналістам у середу головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Раніше на брифінгу перший заступник генпрокурора Юрій Севрук повідомив, що справа, в якій фігурує колишній заступник Арсена Авакова Сергій Чеботар, передана до військової прокуратури.

За словами Матіоса, провадження відкрите за фактом привласнення та розтрати майна в особливо великих розмірах чи організованою групою.

"Провадження зареєстроване, передане до військової прокуратури, і я сподіваюсь, і навіть переконаний, що його доведуть до логічного завершення і оголошення підозр особам, які були причетні до розкрадання як коштів, так і інших активів з використанням владних повноважень", - заявив Матіос.

На запитання, чи у цій справі фігурує підозрюваним Чеботар, Матіос ухильно відповів:

"Оскільки кримінальне провадження стосується однієї зі структурних одиниць МВС, то перший заступник генпрокурора озвучив прізвище відповідальної особи, яка опікувалась цією сферою".

Як відомо, на початку квітня народний депутат Юрій Левченко заявив, що СБУ провела обшуки в кабінетах чиновників МВС, в т.ч. та Сергія Чеботаря, і знайдені в ході обшуку предмети свідчать про те, що МВС "кришувало" корупційні схеми.

Згодом керівник програми "Наші гроші" Денис Бігус повідомив, що на їхню знімальну групу напали біля будинку Чеботаря; журналісти встановили особи двох із трьох нападників.

13 травня Чеботар подав у відставку після скандалу з журналістським розслідуванням і був звільнений розпорядженням уряду від 14 травня.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування