Фірма, близька до Довгого, орендує понад 3 га землі на Трухановому

Середа, 29 липня 2015, 19:37

Земельна ділянка на Трухановому острові, віддана під базу відпочину "Славутич", контролюється колишнім секретарем Київради Олесем Довгим.

Такий висновок можна зробити з аналізу документів, що містяться в реєстрах.

 


Так орендарем ділянок з кадастровими номерами № 66:438:0107 - 3,27 га та № 66:438:0133 вказана ТОВ "Спортивно-оздоровча база відпочинку "Славутич".

 

За даними державного реєстру підприємств, ТОВ  "Спортивно-оздоровча база відпочинку "Славутич" належить Чуприні Вікторії Леонідівні. За даними офіційних реєстрів вона є єдиним власником і засновником.

 

Клікніть для збільшення 
 

Однак станом на 2007 рік, коли ТОВ стало орендарем ділянки на Трухановому, співзасновником вказаний Круглов Михайло Дмитрович. Тоді Чуприна була підписантом.

Круглов був спостерігачем від Довгого на виборах в жовтні 2012 році.

Крім того, реєстрі щодо ТОВ СОБВ "Славутич" вказаний мобільний номер телефону, однак електронний пошук вказує міський номер телефону 288 59 09

За цим самим номером телефону вказано ще одне підприємство Інвест Бізнес Компані, керівником якої вказаний Сидоренко Олег Володимирович. Раніше "Українська правда" вже доводила зв'язок Сидоренка і Олеся Довгого.

 

За цим номером пошук також видає архівну сторінку блоку Леоніда Черновецького, а телефон вказаний серед номерів прес-служби блоку.

 

Крім того, згідно із старою базою даних, Чуприна також була бухгалтером і керівником ТОВ "Українська видавничо-промислова група", серед засновників цього підприємства значився Засенко Олексій Юрійович, який входив до фракції Блоку Черновецького у Київраді попереднього скликання. Засенка також називають одним з найближчих соратників екс- секретаря Київради Олеся Довгого.

 

У 2015 році інформація у реєстрі щодо керівником ТОВ "Українська видавничо-промислова група" була змінена, ТОВ переписано на офшорні компанії на Сейшелських островах і в Панамі.

Згідно з рішеннями Київради, оренда ділянки №0133 була продовжена Київрадою 12 листопада 2014 року ще на 5 років для експлуатації та обслуговування бази відпочинку на Парковій дорозі, 3.

Згідно з витягом бази даних міського земельного кадастру, оренда ділянки № 0107 триватиме до 27.04.2024 року.

Згідно з сайтом бази відпочинку, там розміщені дерев'яні будинки, які здаються в оренду.

 
 
Фото з сайту бази

Раніше Автомайдан зняв на відео деякі ділянки на Трухановому острові, на яких під час керування команди Черновецького відбувалося будівництво.

Українська правда встановила, що одна з ділянок належить екс-депутату СДПУ(о) Писаренку. До іншої ділянки причетний колишній міністр Іван Плачков.

Також минулого тижня Київрада віддала продовжила оренду ще однієї ділянки заступнику голови ДУС Євгену Сарнацькому. Кличко заявив, що ветує це рішення.

Українська правда

powered by lun.ua