Клімкін домовився з главами МЗС Франції та ФРН про нові консультації із Росією

Понеділок, 10 серпня 2015, 22:14

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у телефонних розмовах із міністрами закордонних справ Німеччини та Франції Франком-Вальтером Штайнмаєром та Лораном Фабіусом привернув увагу до істотного загострення ситуації на Донбасі.

Про це у понеділок ввечері повідомила прес-служба МЗС України.

Клімкін наголосив, що останні провокації з боку підтримуваних Росією бойовиків є цілеспрямованою спробою торпедувати переговорний процес, спрямований на відведення озброєння калібром менше 100 мм та деескалації ситуації навколо Широкиного.

Партнери України підтвердили, що поділяють стурбованість української сторони, та висловили готовність уже найближчим часом ініціювати консультації з Російською Федерацією, щоб запобігти негативному розвитку ситуації.

За підсумками телефонних розмов з міністрами закордонних справ Німеччини та Франції було домовлено, що за результатами контактів офіційного Берліна та Парижа з Москвою будуть схвалені рішення щодо можливих подальших кроків у нормандському форматі, зокрема проведення телефонних конференцій або особистих зустрічей представників України, Німеччини, Франції та Росії.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: