Жителі Донбасу отримають грошову допомогу від ООН готівковими коштами

П'ятниця, 14 серпня 2015, 02:58

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) приступила до розподілу готівки в підконтрольних українському уряду районах Луганської та Донецької областей.

Про це заявив представник ВПП в Україні Джанкарло Стоппоні, передає "Росбалт".

"ВПП надає допомогу у вигляді готівки там, де функціонують банки і ринки, з тим щоб люди могли повернутися до нормального життя, порушеного конфліктом", - повідомив Стоппоні.

Він додав, що готівкові кошти, також як електронні ваучери, які ВПП роздає в інших районах, дозволять людям купити продукти харчування, які не входять до продуктові пайки - свіжі овочі, м'ясо і молочні продукти.

Допомогу отримають 600 тис. чоловік, в основному, внутрішньо переміщенні особи, які серйозно постраждали у зв'язку з кризою на Донбасі.

В ООН вважають, що допомога у вигляді готівки буде частково сприяти розвитку місцевої економіки.

Першим регіоном, де цього тижня почалася роздача готівкових коштів, став північ Луганської області. Кожній людині видають суму в гривнях, рівну $20 США. Гроші призначені для покупки продуктів харчування, але їх одержувачі зможуть розпорядитися ними на власний розсуд.

В цілому ВПП забезпечить готівкою або електронними ваучерами 140 тис. чоловік.

У ВПП відзначають, що до кінця року її співробітники збираються надати продовольчі набори, ваучери та готівкові кошти більш 575 тис. чоловік, що постраждали у зв'язку з конфліктом на Сході України. До теперішнього часу ВПП вже надала допомогу 200 тис. жителів України.

ВПП зазначає, що в першу чергу надає допомогу людям, які повернулися в рідні місця і дітям, які схильні до ризику недоїдання.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: