У Росії чиновника покарали за те, що неправильно знищив угорських гусей

П'ятниця, 14 серпня 2015, 19:56

Россільгоспнагляд покарав інспектора, який неправильно знищив тушки угорських гусей.

Про це радіостанції "Говорить Москва" повідомив заступник голови управління Россільгоспнагляду по Татарстану Євген Іванов.

Інспектор отримав догану за те, що утилізував три тушки угорських гусей за допомогою трактора замість того, щоб спалити їх.

"Якщо це продукція овочівництва або садівництва, то в цьому випадку можна використовувати бульдозер: розтоптати і знищити. М'ясо або м'ясна сировина знищується шляхом спалювання. (...) Треба було спалити, а вони розтоптали трактором і в купу склали", - повідомив представник відомства.

Три тушки нелегальних угорських гусей знайшли в магазині "Ал-Су" в селищі Апастово (109 кілометрів від Казані). Поліцейські забрали м'ясо з магазину, відвезли його на полігон побутових відходів, поклали на землю, після чого гусей переїхав трактор.

Незважаючи на неправильне знищення м'яса, екології не завдали шкоди, відзначили в татарському Россільгоспнагляді. "Обсяги невеликі: три гуски всього, це загалом 10 кілограмів. Для цієї купи сміття це крапля", - сказав представник відомства.

29 липня 2015 року президент РФ Володимир Путін підписав указ, в якому наказав знищувати продукти харчування, які незаконно намагаються ввезти в Росію з країн Євросоюзу, США, Канади, Австралії та Норвегії. Продукти почали знищувати як на кордоні з Росією, так і в регіонах.

На сторінці Россільгоспнагляду в YouTube опубліковано відео про те, як потрібно правильно знищувати угорських гусей.

Снобpowered by lun.ua