В отриманні субсидій відмовили 45 тисячам заявників

Вівторок, 18 серпня 2015, 16:03

Наразі в Україні житлово-комунальні субсидії отримали 2,3 мільйона сімей, відмовлено 45 тисячам заявників.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час прямої телефонної лінії у Кабміні, повідомляє "Укрінформ".

"В цілому на цей час у нас в програмі житлових субсидій вже оформили житлові субсидії 2,3 млн сімей. Ще майже 400 тисяч сімей зі своїми заявами сьогодні знаходяться в обробці в Управлінні соціального захисту населення", - сказав Мущинін.

За словами заступника міністра, в середньому впродовж тижня надходить близько 50 тисяч нових звернень громадян для отримання субсидій. Таким чином, до початку опалювального сезону до програми житлових субсидій має бути залучено щонайменше 4,5 мільйона сімей.

Мущинін зауважив, що наразі для отримання субсидії вже не вимагатимуть декларації про доходи, натомість громадяни зазначатимуть лише вид свого доходу - пенсія, заробітна плата чи стипендія.

"Сьогодні вже дано доручення, і зараз іде активний процес виготовлення нових бланків заяв і декларацій. До кінця цього місяця - на початку вересня усі домогосподарства повторно отримають листи, в яких будуть зазначатися зведення, яким чином сьогодні оформлювати субсидію, куди звертатися, і відповідно будуть самі бланки заяви, декларації", - сказав Мущинін.

Він також наголосив, що цьогоріч надійшло у 5 разів звернень більше щодо субсидій, ніж торік.

Мущинін повідомив, що наразі в отриманні житлово-комунальних субсидій уже відмовлено майже 45 тисячам сімей.

"Майже 45 тисяч звернень щодо призначення субсидій отримали відмову. Це може бути через питання суттєвого перевищення доходів або з якихось інших питань", - сказав він.

Заступник міністра також зауважив, що створено спеціальні комісії, які розглядають скарги громадян через не призначення їм субсидій.

"Якщо є випадки, які відображаються на системному підході при нарахуванні субсидії, то це вирішує Кабінет міністрів, але якщо є нестандартні ситуації, то ми дали можливість комісіям при органах соціального захисту місцевих органів виконавчої влади розглядати кожен випадок окремо, і все ж таки налаштовуємо наші управління на отримання житлових субсидій. Комісії сьогодні у 95 відсотках зі 100 приймають рішення на користь заявників", - резюмував Мущинін.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: