Проти 56 директорів кримських держкомпаній відкрили справи

7 переглядів
П'ятниця, 21 серпня 2015, 11:53

Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження проти 56 осіб, які очолювали державні підприємства в період анексії Криму.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, повідомляє сайт міністерства.

"Ми ретельно слідкуємо за станом захопленого в Криму майна. Ведемо систематичну роботу у питаннях контролю за цим майном через судові інстанції для підтвердження права власності на нього, аби подати повний позов для відшкодування завданих збитків", - йдеться у повідомленні.

"Крім того, ініціюємо притягнення до відповідальності директорів, які під час анексії, випереджаючи один одного поспішали підняти прапор агресора та сприяли захопленню державної власності. До речі, окупанти вже звільнили кожного з них, адже зрадники не потрібні нікому. Ми зробимо все, аби вони були оголошені в розшук та постали перед судом", - заявив Олексій Павленко.

Так у кримінальному провадженні зазначено, що службові особи низки держпідприємств у сфері управління Мінагрополітики під час окупації Криму РФ, порушуючи українське законодавство, не проінформували профільне міністерство та правоохоронні органи про захоплення майна, самоусунулися від виконання службових обов’язків, не передали Мінагрополітики печатки та документи, у тому числі ті, що знаходяться під грифом "Для службового користування".

Нагадаємо, на початку серпня Мінагрополітики створило робочу групу з питань управління підпорядкованими державними підприємствами, які знаходяться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Її очолив радник Міністра Олександр Лієв.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua