РФ введе повне ембарго на український агроекспорт з 2016 року - Яценюк

П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:24

Росія введе повне ембарго на український агроекспорт з 2016 року через набрання чинності угоди про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом.

Такий прогноз озвучив прем'єр Арсеній Яценюк, передає Інтерфакс-Україна.

"Вони ж (РФ - ред.) хочуть (ввести ембарго на експорт агропродукції - ред.) після набрання чинності угоди про зону вільної торгівлі (з ЄС - ред.) з 1 січня наступного року ... Я так розумію, що вони повністю перекриють нам ринок, тому, коли дійде до нуля - будемо продовжувати шукати нові ринки і збільшувати обсяги (експорту - ред.) продукції ", - сказав він на брифінгу після наради з зернотрейдерами в Переяслав-Хмельницькому в п'ятницю.

Як повідомлялося, раніше прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що в Москві не бачать передумов для того, щоб домовитися до кінця поточного року з Україною і ЄС з питань, пов'язаних зі вступом в силу економічної частини Угоди про асоціацію України з Євросоюзом

За його словами, заборона на ввезення сільгосппродукції набуде чинності тільки у випадку застосування урядом України економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування