Дуда запевнив Україну у підтримці для зміцнення незалежності і суверенності

11 переглядів
Неділя, 23 серпня 2015, 15:58

Польща буде незмінно підтримувати зусилля України задля зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації і демократизації держави.

Про це йдеться у привітанні від президента Республіки Польща Анджея Дуди з нагоди Дня незалежності, повідомляє прес-служба президента України. 

"Спостерігаючи за ситуацією у східних регіонах України з увагою та турботою, запевняю вас, пане президенте, у готовності Республіки Польща до підтримки усіх дій з метою тривалого повернення миру і стабільності на всій території Вашої країни", –зазначив Дуда.

"Вірю, що набуття чинності положень Угоди про асоціацію України з ЄС, у тому числі принципів вільної торгівлі, а також введення у найближчому майбутньому безвізового режиму з ЄС підтвердять європейський вибір України",  - йдеться у привітанні. 

Також президент Польщі висловив сподівання, що стан відносин між державами буде втіленням добросусідства та справжнього стратегічного партнерства.

"Усвідомлюю, як багато зусиль та старань вимагає впровадження системних реформ в ситуації загрози, викликаної військовими діями, та прагну запевнити Вас, Пане Президенте, що Польща буде незмінно підтримувати зусилля України задля зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації і демократизації держави", - додав Дуда.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua