Від Меркель та Олланда чекають заходів з відновлення цілісності України

Неділя, 23 серпня 2015, 17:02

В окупованому Росією Криму нависла пряма загроза існуванню кримськотатарського народу, від Німеччини і Франції чекають "дієвих заходів з відновлення територіальної цілісності України".

Про це йдеться у зверненні глави Меджлісу Рефата Чубарова до канцлера ФРН Ангели Меркель і президентам України та Франції перед їхньою зустріччю, запланованої на 24 серпня в Берліні.

"В окупованому Росією Криму нависла пряма загроза самому існуванню кримськотатарського народу - корінного народу Криму, який виступив у лютому-березня 2014 року з масовими мітингами і протестами проти вторгнення російських військ ... Численні заяви міжнародних організацій, включаючи ООН, ЄС, Ради Європи та ОБСЄ, а також лідерів різних держав з виразом неспокою і закликами дотримуватися прав кримськотатарського народу та інших жителів Криму залишаються без жодної уваги з боку Росії", - підкреслив лідер Меджлісу.

Чубаров закликав лідерів трьох країн на зустрічі 24 серпня вжити дієвих заходів з відновлення територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів, забезпечення суверенітету України на всій її території включно з Кримом.

Уважаемая госпожа Федеральный канцлер Германии!Уважаемые господа Президенты Украины и Франции!В день, когда вы собере...

Posted by Рефат Чубаров on 22 августа 2015 г.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування