Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Криму СК РФ з погрозами допитав матір командира українського батальйону

Неділя, 23 серпня 2015, 21:54

У Криму слідчий комітет Росії допитав матір командира батальйону "Крим" Станіслава Краснова, погрожуючи їй ОМОНом.

Про це пише Крим.Реалії з посиланням на повідомлення Дмитра Сотнікова - адвоката кримського активіста Євромайдану Олександра Костенка.

За словами адвоката, 21 серпня жінку посадили в машину, коли вона виходила з магазину. Їй погрожували, що "якщо вона не сяде, то завтра за нею прийде ОМОН".

"Право не давати свідчень у справі сина, закріплене ст. 51 Конституції РФ їй не роз'яснювалося. Слідчий настійно питав літню (69 років) жінку про те, коли її син став фашистом, чи зберігав вдома зброю і для чого поїхав на Майдан, чи планував подальшу терористичну діяльність", - зазначив адвокат. 

"Також слідчий ставив особисті питання... Насамкінець допиту слідчий розповів, що Краснов вже понад 6 місяців безвилазно вбиває на Донбасі людей і що вони візьмуть його рано чи пізно і привезуть в Росію для того, щоб здійснити над ним правосуддя за ці вбивства", - додав Сотніков.

Адвокат додав, що усе це відбувається напередодні розгляду апеляційної скарги по справі Костенка (засуджений до 4 років і 2 місяців активіст Євромайдану Олександр Костенко),  яке відбудеться у Верховному суді Криму 26 серпня о 9-30 та апеляційної скарги на відмову в порушенні кримінальної справи за фактом тортур Костенка співробітниками ФСБ, яке відбудеться 27 серпня о 10:00 у Північно-Кавказькому військовому окружному суді (Ростов-на-Дону).

Адвокат зазначив, що Костенко був кращим другом Станіслава Краснова.

"У своїй обвинувальній промові "прокурор Криму" Наталія Поклонська говорила про те, що Костенко і Краснов катували "Беркутів" і спалювали їхні тіла у крематорії, встановленому у підвалі КМДА. У результаті Костенко змогли засудити лише за синяк від каменя на руці співробітника "Беркута" і за ствол, підкинутий оперативниками під час обшуку. Слідство не змогло знайти доказів і про "майданівські звірства", хоча основа - підготовлений ФСБ відеозапис Анатолія Шарія - була завчасно опублікована, але отримала критичну оцінку суду", - додав адвокат.

ИНФОРМАЦИЯ ПО ДЕЛУ КРАСНОВА!Вчера некий следователь А.С. Лукьянчук допросил в СК по Республике Крым мать комбата "Крым"...

Posted by Dmitriy Sotnikov on 22 августа 2015 г.

Як відомо, 15 травня Київський райсуд Сімферополя засудив до чотирьох років і двох місяців ув'язнення активіста Євромайдану Олександра Костенка.

Захист Костенка оскаржить його справу в Європейському суді з прав людини.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: