Меркель: Тристоронній формат має продовжити роботу

Понеділок, 24 серпня 2015, 20:22

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі має продовжити свою роботу в існуючому форматі.

Про це 24 серпня на конференції за підсумком зустрічі з президентами України та Франції заявила канцлер ФРН Ангела Меркель.

"Тристороння контактна група повинна працювати у своєму форматі і такий формат є правильним", - заявила канцлер ФРН.

Меркель зазначила, що в Берліні учасники переговорів підтримали "мінські домовленості" і необхідність їх виконання, оскільки вони залишаються фундаментом мирного врегулювання ситуації на сході України.

Однак, за словами Меркель, спостерігачі СММ ОБСЄ, які працюють на Донбасі, повідомляють про невиконання сепаратистами домовленостей, у тому числі щодо відведення важкого озброєння. 

За словами Меркель, контакти з російським керівництвом продовжаться у "нормандському форматі" в телефонному режимі, також є різні інші форми контактів як з українським, так і з російським форматом.

Канцлер ФРН висловила сподівання, що під час подальших консультацій з керівництвом РФ вдасться досягти результату щодо врегулювання ситуації на сході України.

"Ми також хочемо долучити Росію, дати їй можливість також брати участь у наших переговорах, щоб вона прислухалась і нарешті послідувала курсом здорового глузду, тому що без цього не вдасться добитися успіху", - заявила Меркель.

 Интерфакс-Украина

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...