Глава адміністрації Путіна відмовився коментувати вирок Сенцову

Вівторок, 25 серпня 2015, 19:37

Глава адміністрації президента Росії Сергій Іванов не захотів коментувати вирок українському режисерові Олегу Сенцову, якого раніше засудили до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Про це повідомляє кореспондент російського телеканалу "Дождь".

"Я з ним не знайомий, і питання правосуддя ніколи не коментую", - відповів Іванов, додавши, що чув "про якийсь вирок".

За словами глави президентської адміністрації, в Росії оголошують десятки тисяч вироків на день, тому за ними він не стежить.

"Найголовніше, що я ніколи не коментую вироки. Це питання суду і правосуддя - окремої гілки влади", - зазначив він.

У вівторок, 25 серпня, українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за організацію терактів в Криму: правоохоронні органи Росії підозрювали його в підготовці вибуху пам'ятника Леніну і теракту біля "Вічного вогню" на 9 травня.

Десять років колонії суворого режиму отримав Олександр Кольченко, який, як постановив суд, був його соратником.

Режисера засудили до 15 років позбавлення волі за статтею про створення терористичного співтовариства, до 10 і 11 років - за участь у двох терактах.

Сім років позбавлення волі йому дали за підготовку до здійснення вибухів, а за незаконне зберігання зброї та боєприпасів - п'ять років. Шляхом складання термінів Сенцов отримав 20 років позбавлення волі.

Кольченка засудили за участь у терористичній організації до шести років позбавлення волі. За теракт його засудили до восьми років позбавлення волі, шляхом складання термінів - десять років у колонії суворого режиму

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування