Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Клімкін пропонує створити список санкцій "Сенцова-Савченко"

Вівторок, 25 серпня 2015, 22:22

Глава МЗС України Павло Клімкін заявляє про необхідність створення списку санкцій тих росіян, хто причетний до незаконного утримання українців у РФ, у тому числі Олега Сенцова, Надії Савченко.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Інтер" у вівторок ввечері.

"Я вважаю, що ми повинні поступово переходити до розмови про список "Сенцова-Савченко". Це повинен бути конкретний список санкцій. Так, як було у випадку Магнітського, нам зараз потрібен цей список санкцій. І кожен в Росії, хто має відношення до цих несправедливих рішень, не повинен відчувати себе в безпеці. Над цим ми будемо працювати", - заявив Клімкін.

У вівторок, 25 серпня, українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за організацію терактів в Криму: правоохоронні органи Росії підозрювали його в підготовці вибуху пам'ятника Леніну і теракту біля "Вічного вогню" на 9 травня.

Десять років колонії суворого режиму отримав Олександр Кольченко, який, як постановив суд, був його соратником.

Режисера засудили до 15 років позбавлення волі за статтею про створення терористичного співтовариства, до 10 і 11 років - за участь у двох терактах.

Сім років позбавлення волі йому дали за підготовку до здійснення вибухів, а за незаконне зберігання зброї та боєприпасів - п'ять років. Шляхом складання термінів Сенцов отримав 20 років позбавлення волі.

Кольченка засудили за участь у терористичній організації до шести років позбавлення волі. За теракт його засудили до восьми років позбавлення волі, шляхом складання термінів - десять років у колонії суворого режиму

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: