"Гаманець Януковича" Клименко теж рветься мирити Україну

Середа, 26 серпня 2015, 15:35

Екс-міністр Олександр Клименко, якого вважають одним із головних партнерів "Сім'ї" Януковича, також включився в процес "порятунку України".

На оновленому сайті Клименка виклали відео "Матч за Україну", в якому міністр-утікач закликає не розправлятись із членами "колишньої команди".

"Кожен раз .коли позбавляються від гравців колишньої команди, країна втрачає роки знань та безцінного досвіду", - заявив Клименко, якого називають автором головних схем режиму Януковича з виведення грошей з держбюджету та переведення їх у готівку.

Як відомо, нещодавно Клименко засвітився на публіці, коли отримував грамоту від московського патріарха Кирила.

 

Нещодавно Клименко через свою цивільну дружину офіційно сконцентрував у своїх руках власність на медіа-холдинг "Вести", видання якого після цього стали значно поблажливішими до нинішньої влади в Україні.

Раніше свій "комітет порятунку" України організували також колишні колеги Клименка по уряду і Партії регіонів на чолі з Миколою Азаровим.

"Рятувати Україну" збирався і одіозний олігарх Дмитро Фірташ, який досі не повертається в Україну.

Проти Клименка в Україні порушено кілька кримінальних справ, частину його активів заблокували, а сам він потрапив у санкційні західні списки.

Українська правдаpowered by lun.ua