Поліція почала розгін мітингувальників в центрі Єревану

17 переглядів
Субота, 12 вересня 2015, 05:11

Поліція розблокувала проспект Баграмяна в центрі Єревану, зайнятий з вечора п'ятниці учасниками акції протесту проти подорожчання електроенергії.

Про це повідомляє "Новини Вірменія".

Перед цим правоохоронці дали мітингувальникам, яких до ранку суботи залишилося кілька десятків чоловік, 30 хвилин на звільнення проїжджої частини, запропонувавши перейти на тротуар або повернутися на площу Свободи, звідки почалася акція.

Зараз поліція витіснила мітингувальників з проїжджої частини. Робляться затримання.

Начальник управління інформації та зв'язків з громадськістю поліції Вірменії Ашот Агаронян заявив, що дії правоохоронних органів будуть абсолютно законними і легітимними.

"Поліція виступила з відповідною заявою, зазначивши, що дії учасників акції суперечать законодавству, надані роз'яснення. При цьому, текст заяви в друкованому вигляді роздано учасникам акції, в тому числі журналістам, які висвітлюють її. Дан конкретний термін, після закінчення якого поліція може здійснювати закріплені за нею функції. Її дії будуть повністю законні і легітимні", - сказав Агаронян.

У поширеній раніше поліцією заяві наголошується, що учасники акції відхилилися від раніше заявленого маршруту руху, здійснили незаконну ходу до проспекту Баграмяна і повністю заблокували транспортне сполучення, ігноруючи численні попередження сил правопорядку.

У поліції підкреслили, що тривале блокування проспекту Баграмяна незаконно і порушує інтереси суспільства.

Крім того, в документі вказується, що дана акція не може вважатися спонтанною, будь-які збори повинні носити тимчасовий характер.

Нагадаємо, поліція Вірменії надала демонстрантам час до 05:00 суботи, щоб розблокувати проспект Баграмяна в центрі Єревану.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua