Яценюк розповів, як "підтримує" олігархів

26 переглядів
Субота, 12 вересня 2015, 11:48

Глава уряду Арсеній Яценюк відповів на звинувачення глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі щодо  "зв'язків" з олігархами Рінатом Ахметовим та Ігорем Коломойським.

У ході 12-ї щорічної конференції YES, що проходить у Києві, на питання про те, що він, скоріше, уповільнює боротьбу з олігархами, аніж прискорює її, Яценюк заявив: "По-перше, я не збираюся бути президентом Грузії".

Яценюк нагадав, що Коломойський має вплив на "Укрнафту".

"Наш уряд і я особисто внесли до ВР законопроект про те, як відновити контроль над "Укрнафтою", я його підписав. Ми перебрали контроль, провели збори акціонерів, призначили нового керівника, вчора я  з ним зустрівся. Ми обговорили усі умови його контракту і тепер він там працює", – заявив Яценюк.

"Щодо Ахметова – я його теж підтримав – піднявши ренту і податки та зробивши тиск на його бізнес через справжнє підняття податків на його справу", - зазначив глава уряду.

При цьому на питання про те, що Яценюк і Порошенко заявляли, що будуть "зубами рвати у боротьбі з очищення України" та будуть "камікадзе", та на прохання назвати хоча б одну "велику рибу  у цьому морі", кого вже притягли до відповідальності за злочинну корупцію, Яценюк нагадав про затримання під час засідання Кабміну екс-голови МНС та першого заступника глави МНС.

"Я можу вам надати список усіх затриманих… Але ж я не верховний суддя. За два дні їх відпустили – за українським законодавством. Ми – робимо свою роботу. Я не відповідаю за ГПУ чи судову систему. Я роблю свою роботу – виправити економіку, повернутися на шлях реформ, забезпечити реформу енергоефективності та фінанси для військових, перегулювати економіку, покращити корпоративне управління на держпідприємствах", - заявив Яценюк.

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua