Ляшко: Кононенко, Третьяков і Оніщенко скуповують депутатів

Середа, 16 вересня 2015, 10:16

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що депутатів його фракції намагаються перекупити члени БПП Олександр Третьяков, Ігор Кононенко та позафракційний Олександр Оніщенко.

Про це він заявив на засіданні Верховної Ради у середу.

За його словами, депутатам Радикальної партії або пропонують гроші, або погрожують.

"Знову підкуповують депутатів. Шляхом погроз, шантажу, залякувань і банального підкупу. Один із наших колег Артем Вітко, на жаль, не витримав спокус грошима, чи невідомо чим, і сьогодні він уже перебуває в коаліції", - заяви Ляшко.

"За дорученням президента Порошенка зараз триває підкуп народних депутатів. Персонально цим займається Олександр Третьяков, Ігор Кононенко і позафракційний Олександр Оніщенко", - додав Ляшко.

Він переконує, що уже 5 депутатів з Радикальної партії скаржаться йому, що "Третьяков вів з ними перемовини, обіцяв гроші, місця на дострокових парламентських виборах".

На це спікер парламенту Володимир Гройсман порадив Ляшку писати заяву в правоохоронні органи.

"Напишіть заяву в МВС і Генпрокуратуру. І в Антикорупційне бюро напишіть", - закликав Гройсман.

Як відомо, раніше мер Львова Андрій Садовий заявляв, що на народних депутатів з фракції "Самопомочі" тисли і намагались "розколоти" перед голосуванням змін до Конституції.

Тоді Гройсман закликав ГПУ і Національне антикорупційне бюро провести розслідування щодо заяви Садового, і мер Львова навіть приїжджав на допит в ГПУ.

Сам Ляшко раніше теж уже заявляв про спроби підкупу депутатів Сергієм Клюєвим, проте потім відмовився ходити на допити в ГПУ і давати свідчення у цій справі.

Українська правдаpowered by lun.ua