Ляшко звинуватив Порошенка у замовних переслідуваннях і показав sms

Четвер, 17 вересня 2015, 19:48

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко стверджує, що президент Петро Порошенко особисто замовив переслідування його особисто і його однопартійців через відмову брати участь у корупційних схемах.

Про це він заявив журналістам під Верховною Радою.

За словами Ляшка, Порошенко нібито просив його посприяти у поверненні під його контроль компанії "Нафтогазвидобування", яку у нього відібрали представники колишньої влади.

Сприяння, за словами Ляшка, мало полягати у призначенні помічника газового олігарха Олександра Оніщенка на посаду керівника "Держгеонадра".

У цих переговорах, які тривали п'ять днів, за словами політика, також начебто брали участь депутат від БПП Віталій Кононенко і голова АП Борис Ложкін, однак Ляшко відмовився.

"Після цього Порошенко почав мене переслідувати", – заявив Ляшко.

Також він стверджує, що Порошенко особисто у кабінеті спікера Володимира Гройсмана "валив" закон про ринок газу, який вивів облгази з-під контролю олігарха Дмитра Фірташа.

Окрім того, за словами депутата, Порошенко у власному кабінеті показував п'яти керівникам України порнографічне відео нібито за участю Ляшка.

"Я стверджую, що це відео особисто у кабінеті президента Порошенка він демонстрував як мінімум п'ятьом керівникам країни. Вони тричі передивлялися це відео. Як мінімум три з п'яти учасників мені про це сказали", – заявив він.

За словами Ляшка, це відео було сфальсифіковано. Також він заявив, що, дізнавшись про це, написав Порошенкові 6 липня SMS з текстом "Петро Олексійович, вітаю. Мені сказали, що вам подобаються порнофільми". Ляшко продемонстрував це повідомлення журналістам на своєму телефоні.

 
 

Депутат також закликав Раду розпочати процедуру імпічменту президента і заявив, що готовий особисто свідчити, щоб довести провину Порошенка.

Як відомо, у четвер Рада зняла недоторканність з депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука і дала дозвіл на його арешт. Перед цим Шокін показав у залі відео, на якому Мосійчук отримує хабар.

Українська правда