Родичі загиблих у пожежі на нафтобазі вимагають від БРСМ 60 мільйонів

57 переглядів
Середа, 23 вересня 2015, 12:56

60 мільйонів гривень моральної компенсації вимагають від компанії "БРСМ-Нафта" родичі пожежників, загиблих при гасінні пожежі на нафтобазі у Васильківському районі Київської області.

Про це сказав адвокат постраждалих Олександр Мірошник на прес-конференції, повідомляють "Українські новини".

"Нами заявлено цивільні позови...Сума цих позовів - 20 млн гривень на кожну сім'ю. Наразі позови заявлено 3 постраждалими. Ми вимагаємо від керівництва "БРСМ" відшкодувати ці збитки", - повідомив він.

Адвокат також заявив, що слідство ведеться правоохоронними органами неправильно.

"У нас є обґрунтовані сумніви й обґрунтована недовіра до слідства. Вони від нас приховують інформацію", - сказав він.

Зокрема, захисник стверджує, що прокуратура не дає адвокатам ознайомитися з матеріалами досудового розслідування.

Мірошник зазначив, що наразі підозри в цьому кримінальному провадженні оголошено тільки головному інженерові нафтобази й заступникові керівника компанії "Укртрансойл-2009".

Захист постраждалих вимагає від слідства притягти до відповідальності керівництво "БРСМ", що допустило порушення вимог пожежної безпеки на нафтобазі.

Як відомо, 8 червня на території нафтобази у Васильківському районі Київської області сталася пожежа резервуара з паливом обсягом 900 куб. м з наступним поширенням вогню на розташовані поруч резервуари з бензином.

При гасінні пожежі загинули 6 людей.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що на підприємствах мережі "БРСМ-Нафта" змішували бензин із присадками й домішками, їх покривали представники органів державної влади й силових структур.

У "БРСМ-Нафті" заявляли, що пожежа на нафтобазі у Васильківському районі могла виникнути внаслідок підриву.

powered by lun.ua