Порошенко та ЄС домовились щодо закону про держслужбу

Четвер, 24 вересня 2015, 21:54

Президент Петро Порошенко повідомив представників Європейського союзу, що підтримуватиме ухвалення закону "Про державну службу", проект якого був розроблений за сприяння ЄС.

Про це заявив посол ЄС Ян Томбінський в четвер пізно ввечері, після переговорів Порошенка з єврокомісаром Вірою Юровою, повідомляє офіційна facebook-сторінка представництва ЄС в Україні.

"Сьогодні відбулася дуже конструктивна дискусія... Вона дає мені повну впевненість в тому, о президент повністю підтримує роботу Верховної ради щодо закону "Про державну службу", метя якої – його ухваленя в другому читанні", - заявив Томбінський, зазначивши, що Рада має розглянути поправки, внесені народними депутатами.

Посол зазначив, що експерти ЄС лишаються готові надати свою допомогу у завершенні роботи над законом, який "створить основу для всебічного реформування системи держслужби".

"Після ухвалення закону та підготовки стратегії та плану його виконання ЄС готовий розглянути надання фінансової підтримки для підтримки цієї важливої реформи", - додав посол ЄС.

Як відомо, у минулу п’ятницю на закритому засіданні Національної ради реформ (НРР) президент Петро Порошенко заявив про потребу відкликати з парламенту проект закону про державну службу, обґрунтувавши це неправдивим твердженням про претензії з боку ЄС. Порошенка тоді підтримали Гройсман та інші посадовці з команди президента.

Це викликало обурення з боку ЄС – там  вступилися за закон про держслужбу, заявивши, що існуючий законопроект є ефективним та враховує міжнародний досвід.

Європейська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: