В листопаді американські інструктори почнуть тренування українського спецназу

Неділя, 27 вересня 2015, 03:04

Інструктори зі Сполучених Штатів Америки з листопада почнуть проводити тренування українських військ спеціального призначення.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час спілкування з представниками української діаспори в США після прибуття в Нью-Йорк, передає Інтерфакс-Україна.

"З листопада місяця ми домовилися про те, що, нарешті, почнеться підготовка українського спецназу, військ спецпризначення, яких готуватимуть кращі американські інструктори", - сказав Порошенко.

Він додав, що на сьогоднішній день іноземні військові інструктори вже тренують підрозділи української Національної гвардії.

"Це взаємообмін, взаємодопомога. Це не тільки цікаво українцям - навчитися від американських партнерів, як воювати. Це цікаво американцям - навчитися, як бити Росію", - сказав глава Української держави.

За словами президента, Україна на сьогоднішній день не просто країна, яка не боїться Росію, а країна "яка дає їй по зубах".

Як відомо, Порошенко прибув до Нью-Йорка для участі в заходах у рамках 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. На вівторок, 29 вересня, заплановано виступ глави Української держави на загальних дебатах ГА ООН. У рамках програми візиту також запланована участь президента в роботі ряду самітів.

Крім того, заплановані зустрічі Порошенка з главами делегацій держав-учасниць Спільної групи з розслідування авіакатастрофи літака МН-17, експертами і політиками в Атлантичній раді і представниками американських ділових кіл.

За час роботи Генеральної асамблеї ООН президент України також проведе низку двосторонніх зустрічей з главами держав та політичними лідерами.powered by lun.ua