Будинок, де мешкає Мельниченко, обшукали

Субота, 10 жовтня 2015, 11:41

У будинку, де мешкає екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко, проведено обшуки. 

Про це повідомила його дружина Наталія Розинська. 

За її словами, обшук було проведено напередодні у будинку, що належить батькові Мельниченка. 

"9 жовтня Печерський райсуд  м.Києва  ухвалив рішення провести обшук у квартирі дружини Мельниченка - Розинської Н.М. та чотирьох його друзів та родичів", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначила Розинська, ці люди  "не можуть мати навіть уявлення про "справу Гонгадзе" і жодного уявлення про державну зраду чи розкриття якихось таємниць". 

Також вона зазначила, що у зв'язку з обшуком адвокатами Мельниченка зафіксовано грубі порушення законодавства. 

Як відомо, 29 січня 2013 Печерський райсуд Києва визнав винним у вбивстві Гонгадзе екс-генерала МВС Олексія Пукача і засудив його до довічного позбавлення волі.

Пукач зізнався, що власноруч задушив журналіста. Після винесення вироку він фактично визнав причетність до злочину вищих осіб держави, порадивши запитати про мотиви вбивства у Леоніда Кучми і екс-голови Верховної Ради Володимира Литвина.

Сам Кучма спростовує свою причетність до загибелі журналіста.

У березні 2011 року проти Кучми було порушено кримінальну справу за звинуваченням у перевищенні влади і службових повноважень, які призвели згодом до вбивства Гонгадзе. У грудні того ж року Печерський райсуд Києва визнав порушення справи незаконним.

Записи екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка суд не визнав доказом у справі про вбивство Гонгадзе.

Мельниченко стверджував, що Кучма намагався викупити у нього оригінал запису із згадкою про Георгія Гонгадзе за два мільйони доларів.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування