Матіос розповів, чому одеський суд відпустив комбата-контрабандиста

Неділя, 11 жовтня 2015, 12:09

Затриманий 21 вересня за підозрою у контрабанді комбат 1 батальйону 28-ої бригади ЗСУ був відпущений під заставу Приморським судом Одеси, стало наслідком "шаленого тиску", який здійснювався на суд.

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос в інтерв'ю DT.UA.

За словами Матіоса, рішення про арешт було б законним, але воно було змінене на особисте зобов'язання з'являтися до слідства.

"Причиною цього став шалений тиск, який чинився на суд масово присутніми там колишніми військовослужбовцями 28-ої бригади, одеськими волонтерами та іншими особами, які фактично штурмували будівлю суду. Вони захопили перший поверх, довелося переносити засідання на другий", - заявив він.

Також Матіос нагадав, що троє суддів взяли самовідвід через "страх перед судом Лінча в разі арешту цього керівника підрозділу".

"Я не можу їх засуджувати, адже в цьому випадку держава не змогла забезпечити захист тих, хто мав винести рішення", - заявив Матіос.

При цьому він додав, що військова прокуратура "абсолютно переконана" у наявності достатніх доказів, щоб направити кримінальне провадження до суду, зараз йдуть інтенсивні слідчі дії у цій справі.powered by lun.ua