У справі про масову прописку виборців у Затоці з'явилися 3 підозрюваних

Середа, 14 жовтня 2015, 18:30

Прокуратура Одещини повідомила про підозру громадянам, які продали своє право голосу та змінили місце реєстрації.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Одеської області. 

У прокуратурі нагадали, що на території Затоківської сільради правоохоронці виявили масову реєстрацію громадян, які не є мешканцями цього населеного пункту.

У відомстві зазначили, що таке "переселення" може вплинути на об’єктивність результатів місцевих виборів.

"У ході розслідування кримінального провадження днями повідомлено про підозру трьом особам, які отримали незаконну винагороду за тимчасову реєстрацію місця проживання та надання свого голосу за одного з кандидатів на посаду мера Затоки", - повідомив заступник прокурора Одеської області Олег Жученко.

Жученко також підкреслив, що кримінальна відповідальність настає не лише для безпосередніх виконавців підкупу виборців, але і для організаторів таких протизаконних дій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

У свою чергу глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі 14 жовтня у Facebook заявив: "Обласна прокуратура розпочала розслідування стосовно посадовців, причетних до організації підкупу виборців у Затоці".

"Відомо, що дехто з них напряму зв'язаний з Ківаловим. Сподіваюсь, цю справу швидко доведуть до кінця і ми зможемо притягнути до відповідальності і до голову цієї мафіозної вертикалі", - додав Саакашвілі. 

Обласна прокуратура розпочала розслідування стосовно посадовців причетних до організації підкупу виборців у Затоці. Відо...

Posted by Mikheil Saakashvili on 14 октября 2015 г.

Як відомо, раніше у Затоці, яка входить до складу міста Білгород-Дністровський Одеської області, було зафіксовано реєстрацію місця проживання значної кількості осіб з порушенням законодавства, в результаті чого можуть бути викривлені результати відповідних місцевих виборів.

ЦВК звернулася до правоохоронців з метою перевірити, чому напередодні виборів в Затоці масово реєструються жителі.

Згодом у міліції повідомили, що у c.Затока в одному з спортивно-оздоровчих комплексів було зареєстровано 296 студентів Одеської юридичної академії, ректором якої є екс-регіонал Сергій Ківалов. 

Зібрані матеріали було передано до Державної міграційної служби для перевірки фактів масової незаконної реєстрації студентів, додали в міліції. У відомстві запевнили, що незаконну реєстрацію припинено.powered by lun.ua