Українці не вірять в реформи і не довіряють владі – опитування

П'ятниця, 16 жовтня 2015, 15:26

Переважна більшість українців не вірить у дієвість реформ і не довіряє основним органам влади.

Це випливає з результатів опитування соціологічної групи "Рейтинг", опублікованого на її сайті.

Наразі 68% опитаних вважають, що реформи рухаються у неправильному напрямку (у липні таких було 72%, а у квітні минулого року – лиш 48%), 17% – що у правильному (у квітні минулого року таких було 34%). Судячи з тенденції, песимістичні погляди у цьому плані різко посилювалися з минулої весни і до середини літа 2015 року, після чого стали поступово слабшати.

Клацніть для збільшення

Діяльність Верховної Ради схвалюють лише близько 11%, а 81% – не схвалює. Показник недовіри до парламенту наразі один з пікових за останні півтори року. Минулої весни Раду підтримували 39% українців, не підтримували – 50%.

Клацніть для збільшення

Діяльність президента підтримують 24%, не підтримують – 69%, що є піком недовіри до нього за увесь час. Вершина популярності Петра Порошенка була минулого вересня, коли його діяльність схвалювали 55% українців, не схвалювали – 35%.

Клацніть для збільшення

Роботу Кабміна підтримують 13%, не підтримують – 83%. Цей показник трохи покращився з липня, коли прихильників уряду було 11%, противників – 84%. Пік популярності Кабмину був у квітні 2014 року, коли його підтримували 52%, не підтримували – 40%.

Клацніть для збільшення

Як відомо, згідно з цим опитуванням, рейтинг партії Арсенія Яценюка "Народний фронт" обвалився до 1%.powered by lun.ua