Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кернес переписав свій бізнес на Гайсинську

П'ятниця, 2 жовтня 2015, 09:36

Мер Харкова Геннадій Кернес в 2015 році переоформив своє право власності на частки в статутних капіталах та акціях компаній на свою дружину Оксану Гайсинську.

Про це свідчать дані Єдиного реєстру юридичних осіб, пишуть "Наші гроші".

У декларації Кернеса вказано, що в 2014 році він володів частками у ТОВ "ТЦ "Комільфо" та ТОВ "Рівлад ЛТД", загальна вартість яких складала 1,21 млн грн. Також йому належали 76% акцій АТ "НПК-Холдінг", 40 % акцій ПРАТ "РТМК "Тоніс-центр" та незначна кількість акцій в АК "Харківобленерго" і "Реал-банк".

Впродовж 2015 року власник у цих активів змінився і ним стала Оксана Гайсинська – донька екс-прокурора Київської області Юрія Гайсинського та людина, яку Кернес називає своєю дружиною, але не вказує як дружину у декларації про доходи.

У ТОВ "ТЦ "Комільфо" Гайсинській належить частка в 31,70 %. Але більша частина статутного фонду фірми записана на Ольгу Кириллову.

Остання є бенефіціаром ТОВ "Торговий дім "Пушкінський". Ця фірма є одним з засновників ТОВ "Національ" – підприємства, яке володіє однойменним готелем – резиденцією Кернеса. Хоча офіційно Кернес прописаний не в "Націоналі", а у невеликому будинку на вул. Басейній,76, який належить голові вуличного комітету №20 Володимиру Ярмаку.

У ТОВ "Рівлад ЛТД" Гайсинській належить 27 % частки статутного фонду. Основним власником цієї фірми є Анатолій Челобітчиков.

Останній є директором та співвласником "Діамант-2006" – фірми, яка надає в оренду техніку КП "Газета "Харьковские известия" ХМР". Серед засновників "Діаманту-2006" є Кириллова, а також власниця Кінного ринку Ольга Солоп, Віталій Печура, Алла Герасименко та Ігор Тирнов.

Щодо АТ "НПК-Холдінг" та ПРАТ "РТМК "Тоніс-центр" ("7 канал"), то їхнім єдиним бенефіціаром із 2015 року є Гайсинська. Крім неї акціями телеканалу володіють Алла Миколаївна Добкіна, Ольга Кириллова та віце-мер Марина Стаматіна. Алла Добкіна – мати екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна, у якої той зараз мешкає.

Також відомо, що Гайсинська має у власності дві квартири площею 142 та 166 кв.м. у ЖК "Карат" на вулиці Потебні у Харкові.

Таким чином, мер Харкова Геннадій Кернес перед новими виборами мера 25 жовтня де-юре не має стосунку до бізнесу. На вибори Кернес, проти якого порушено справу, іде висуванцем від партії "Відродження".

Оксана Гайсинська – це донька колишнього прокурора Київської області Юрія Гайсинського. У його фірмі "Юридичні гарантії" працював останніми роками Артем Ситник – нинішній голова Національного антикорупційного бюро.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: