Конкурсна комісія погодила двох кандидатів на посаду голови "Укртранснафти"

Середа, 21 жовтня 2015, 17:05

Комісія з проведення конкурсного відбору на заміщення посади генерального директора ПАТ "Укртранснафта" на засіданні 20 жовтня погодила двох кандидатів на посаду голови компанії.

Про це йдеться у протоколі засідання, який є у розпорядженні "Економічної правди".

Як наголошується у протоколі, на засіданні комісія розглянула 5 кандидатур, визначивши переможцями Миколу Гавриленка та Кобу Накопію.

При цьому колишній керівник "Укртранснафти" Олександр Лазорко, який був допущений до фінального етапу конкурсного відбору, не прибув для участі у засіданні.

Микола Гавриленко був акціонером мережі автозаправок "Вік-Ойл".

Як відомо, у 2010 році корпорація ТНК-BP придбала 100%-й пакет акцій компанії "Вік Ойл".

Коба Накопія є депутатом парламенту Грузії.

 
 

Колишний голова "Укртранснафти" Олександр Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" 19 березня 2015 року.

На його місце призначили Юрія Мірошника. Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин ініціював звільнення Лазорка за розтрати на зберігання технологічної нафти на потужностях групи "Приват".

8 квітня наглядова рада "Укртранснафти" призначила Сукала т. в. о. керівника цієї компанії на чотири місяці. Лазорко ж намагався повернутися на посаду через суди.

Рішенням від 23 липня Апеляційний суд Волинської області зобов'язав "Укртранснафту" усунути перешкоди для керівництва компанією Олександром Лазорком.

На початку серпня збори акціонерів "Укртранснафти" вирішили не продовжувати контракт з Лазорком

12 вересня Лазорко, який вважається людиною олігарха Ігоря Коломойського, був оголошений у розшук.

Економічна правдаpowered by lun.ua