Саакашвілі і Боровик збирають в Одесі акцію протесту

Середа, 28 жовтня 2015, 11:03

Глава Одеської обладміністрціі Михайло Саакашвілі і його радник Саша Боровик збирають мітинг проти фальсифікацій місцевих виборів.

Оголошення про це Саакашвілі написав на своїй сторінці Facebook, також у мережі створено відповідну "подію".

"Сьогодні фальсифікатори міських виборів, зі швидкістю "зелених чоловічків" захопили одеську мерію. Я запрошую небайдужих громадян, у яких вкрали вибір, зібратися в 18:00 на Троїцькій,43 і створити комітет дії проти злодіїв і шахраїв, який не дозволить і далі руйнувати і грабувати місто і зможе змінити ситуацію на краще для кожного одесита", - закликав Саакашвілі.

"Спільними зусиллями ми покладемо край засиллю олігархово-кланової мафії і дійсно перетворимо Одесу на чисте місто, чисте від сміття, а також бандитів, казнокрадів і корупціонерів, зробимо міський бюджет прозорим і не дозволимо далі красти, припинимо вимагання з боку чиновників і побори в наших школах, повернемо Одесу одеситам ", - закликав Саакашвілі.

При цьому у події в мережі Facebook вказується, що на 16:00 заплановано мітинг перед будівлею Окружного адмінсуду, де буде розглянуто адміністративний позов "про порушення під час підрахунку голосів" в першому турі виборів на посаду міського голови Одеси.

"Ми знаємо, що нас намагаються обдурити і вкрасти у Одеси майбутнє. Брудні старі ігри не пройдуть. Одеса буде вільною! До зустрічі, друзі!" - сказано в повідомленні.

Як відомо, згідно з результатами виборів, у першому турі мером міста був обраний Геннадій Труханов. Згідно з постановою комісії, Труханов набрав майже 139 тис.

powered by lun.ua