Родичі загиблого в Сирії солдата РФ заперечують версію про самогубство

Середа, 28 жовтня 2015, 11:51

Родичі та односельчани загиблого в Сирії контрактника РФ Вадима Костенка не вірять в офіційну версію смерті, вказуючи на дивні травми на його тілі та голові. У його рідному селищі кажуть про інших загиблих у Сирії.

Про це пише "Новая газета", яка побувала на малій батьківщині загиблого солдата РФ. Родичі загиблого не вірять, що він повісився. "Та яке там "повісився". У нього щелепа зламана, а ззаду голова пробита. І шия зламана. І розрізаний весь до пупа ", - повідомив дядько Вадима Костенка.

Більше з родичів говорити ніхто не захотів.

Про загиблого в Сирії російського військового ще 23 жовтня написала газета The Wall Street Journal. Як сказано в статті, джерело в російському Міноборони назвав причиною необережне поводження зі зброєю. Але зараз міністерство видало російським ЗМІ офіційну версію: "Військовослужбовець-контрактник, який проходив службу на авіабазі Хмеймім як технічний спеціаліст, покінчив із собою під час відпочинку після чергування".

На тілі Вадима Костенко безліч травм, кажуть родичі. Фото Вконтакте 

У селищі загиблого розповідають і про чутки, які ходять в районі: нібито у льотну військову частину, яка знаходиться неподалік, в Приморсько-Ахтарську і де служив Вадим, привезли ще дві труни із загиблими в Сирії.

"Секретність і брехня, якими весь останній рік були обплутані події на сході України, породили недовіру державі. І зараз це позначається на сирійській темі", - пише "Новая газета".

Як повідомлялося, в Сирії загинув 19-річний російський контрактник Вадим Костенко родом з Кубані. Згідно з офіційною версією Міноборони РФ, він повісився.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що нічого не знає про факт загибелі.powered by lun.ua