У Харкові облвиборчком вказав, куди Опоблоку йти зі скаргами

П'ятниця, 9 жовтня 2015, 17:41

Харківський обласний виборчком радить місцевому "Опоблоку" скаржитися на повторну відмову в реєстрації списку кандидатів не в ЦВК, а до суду.

Про це заявив журналістам голова Харківського облвиборчкому Олександр Коновал, повідомляє "Укрінформ".

"За законом "Опоблок" не мав права звертатися зі скаргою на дії облвиборчкому в ЦВК. Такі скарги розглядаються виключно судом. Проте, в ЦВК надійшла скарга регіональної організації "Опоблоку" на обмеження її виборчих прав, і ЦВК взяла цю скаргу до розгляду", - зазначив Коновал.

За його словами, "Опозиційному блоку" відмовлено в реєстрації через порушення в поданні документів.

"Серед поданих в облвиборчком документів відсутні ті, які є обов'язковими: повідомлення про проведення партійної конференції і документ про внесення виборчої застави. Нарешті, документи підписані особою, яка не має на те повноважень", - додав Коновал.

Як повідомлялося, 1 жовтня Харківський облвиборчком відмовив "Опозиційному блоку" в реєстрації виборчого списку кандидатів у Харківську облраду.

7 жовтня ЦВК скасувала постанову облвиборчкому і зобов'язала вирішити питання про реєстрацію списку "Опозиційному блоку" до 8 жовтня. Увечері того ж дня облвиборчком повторно відмовив "Опоблоку" в реєстрації.

Лідер харківського "Опозиційному блоку" народний депутат Михайло Добкін заявив про намір добиватися через ЦВК розпуску облвиборчкому.powered by lun.ua