ГПУ підтвердила кримінальну справу в Чехії проти Мартиненка

Четвер, 12 листопада 2015, 14:43

Генеральна прокуратура підтвердила, що у Чехії розслідується справа проти депутата від Народного Фронту Миколи Мартиненка.

Про це йдеться у відповіді заступника Генпрокурора Віталія Каська на запит депутата Сергія Лещенка.

"Інформую, що 16.10.2015 до Генпрокуратури надійшов запит компетентних органів Чеської республіки про надання правової допомоги у зазначеному кримінальному розслідуванні та українською стороною організованого його виконання", - сказано в повідомленні.

 

"Оскільки вказана кримінальна справа розсідлується правоохоронними органами Чеської республіки, надання ГПУ запитуваної інформації  щодо досудового розслідування провадження суперечитиме ч1. Статті 222 КПК та чинним для України міжнародним договорам у сфері правової допомоги", - зазначив заступник Генпрокурора Віталій Касько.

Як відомо, у Чехії ведуть розслідування проти Миколи Мартиненка – найближчого соратника прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Сам нардеп раніше в коментарі УП заперечував і наявність кримінального провадження проти нього та у швейцарській прокуратурі і нещодавно відкриту справу чеських правоохоронців по тому ж епізоду.

"На мене справ немає в жодній країні світу. Це перше. Друге - якщо мене викличуть в якусь прокуратуру, навіть у найкращу - українську, я одразу прийду. Третє - не треба брати гроші за замовлення", - заявив він.

Українська правда

Усі новини...