Антикорупційним прокурором хочуть стати 24 людини

51 перегляд
Четвер, 12 листопада 2015, 15:12

На посаду антикорупційного прокурора претендують 24 людини, ще 104 претендента хочуть занять адміністративні посади в новій прокуратурі.

Про це на брифінгу у четвер заявила голова конкурсної комісії Катерина Левченко, передає "Інтерфакс-Україна".

За її словами, на конкурс з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад було подано 360 заявок, 282 людини були допущені.

Конкурс складався з декількох етапів: тест на знання законодавства і тест на загальні здібності.

За підсумками цих етапів, до співбесіди було відібрано 128 претендентів на зайняття посад антикорупційного прокурора, його заступників, а також керівників підрозділів.

"Зі 128 осіб 23 жінки", - розповіла Левченко.

За її словами, безпосередньо на посаду антикорупційного прокурора претендує 24 особи.

Левченко пообіцяла, що комісія зробить все можливе, щоб до кінця листопада подати генпрокурору на затвердження кандидатури на посаду антикорупційного прокурора.

Що стосується самого складу комісії, то Левченко сподівається, що "конфлікт вичерпано і те, що заміни можуть бути – ніхто не відмовляється від цього, але заміни не впливають на легітимність роботи комісії".

Як відомо, довкола складу комісії з відбору антикорупційного розгорівся скандал через членів, яких делегував генпрокурор.

Активісти та західні партнери домагались виключення зі складу комісії, зокрема, заступника генпрокурора Юрія Севрука, щодо якого були підозри у корупції.

6 листопада двох із чотирьох представників ГПУ у комісії замінили, хоча Севрук залишився.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua