Росію звинувачують у застосуванні фосфорних бомб у Сирії

П'ятниця, 13 листопада 2015, 08:19

Низка сирійських ЗМІ й журналістів повідомляють, що Росія застосувала фосфорні бомби на північному заході Сирії, у провінції Ідліб.

Такі повідомлення з'явилися 12 листопада, пише ZN.ua

Приміром, цілу низку знімків і відеозаписів із місця подій розмістив у своєму Twitter кореспондент німецького журналу Bild Юліан Репке. На відео- і фотоматеріалах зафіксовано бомбардування, пожежі в населених пунктах і ​​рештки російських боєприпасів, які було знайдено на місці подій.

За інформацією джерел журналіста, бомби із запальними боєприпасами було скинуто з російського вертольота Мі-24 у селах Бенін і Харша в північно-західній провінції Ідліб.

За наявним даними, ситуацію там контролюють загони помірної опозиції, які ведуть війну одночасно і з режимом Асада, і з терористами "Ісламської держави".

Застосування фосфорних боєприпасів проти військових цілей, які розташовані усередині або на околицях населених областей, заборонено міжнародними угодами (Протокол III до "Конвенції про заборону чи обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірні ушкодження чи мають не вибіркову дію", 1980).

powered by lun.ua