Кошулинський визнав свою поразку у Львові

Понеділок, 16 листопада 2015, 09:21

Опонент переможця виборів міського голови у Львові Андрія Садового "свободівець" Руслан Кошулинський визнав результати екзит-полів, а відтак й свою поразку.

Про це "Укрінформу" повідомили у виборчому штабі Кошулинського.

"Незважаючи на поразку, для нас це дуже хороший результат, адже нашому кандидатові вдалося втричі покращити результат першого туру",- зазначив представник штабу Любомир Мельничук.

За його словами, понад 36 відсотків голосів, відданих за Руслана Кошулинського, виразно ілюструють, що не так все однозначно у Львові з підтримкою чинного міського голови.

Водночас, як сказали у виборчому штабі Садового, він закликав виборців свого опонента до конструктивної співпраці задля змін.

"Я розумію вашу мотивацію – бажання змін. Я зацікавлений у якісних змінах в місті не менше, ніж ви. Але зміни є там, де є спільна праця на результат. Всі, хто хоче зробити щось корисного, позитивного для громади, завжди мають і матимуть таку можливість. Я запрошую усіх людей доброї волі з цікавими ідеями та бажанням трудитись до співпраці!", – зазначив Садовий у своєму зверненні до виборців.

Як повідомлялося, за результатами опрацювання 98% протоколів у другому турі виборів міського голови перемагає чинний мер Андрій Садовий