Силовики відзвітують про розслідування злочинів проти Євромайдану

Понеділок, 16 листопада 2015, 14:29

На виконання доручення президента Петра Порошенка ГПУ, СБУ та МВС прозвітують про результати розслідування злочинів, вчинених проти учасників Революції гідності.

Про це у понеділок інформує прес-центр Генпрокуратури.

Генеральна прокуратура, Служба безпеки і Міністерство внутрішніх справ України 17 – 20 листопада 2015 року проведуть серію брифінгів, на яких будуть оприлюднені результати проведеної роботи, вказано в повідомленні.

Брифінги відбуватимуться за участі начальника управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергія Горбатюка, керівників підрозділів МВС та СБУ.

"Враховуючи масштабність вчинених злочинів, об’ємність відомостей про результати їх розслідування, а також прагнення Генеральної прокуратури надати суспільству найбільш вичерпну інформацію, звітування про проведену роботу відбуватиметься на чотирьох брифінгах", - зазначають у ГПУ.

Брифінги розпочинатимуться об 11 годині. На п’ятницю 20 листопада анонсовано спільний підсумковий брифінг за участю голів відомств.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко зобов'язав правоохоронців починаючи з 16 листопада прозвітувати про розслідування трагічних подій під час Майдану на початку 2014 року.

"По кожній жертві Майдану має бути проведено розслідування і відповідальні за вбивства мають бути притягнуті до відповідальності. При цьому звіт (правоохоронних органів) про сотні притягнених до відповідальності – мене не задовільняє", - заявив Порошенко.

Українська правда