Пєсков: Пропозиція Юнкера в прив'язці до Мінських угод не є актуальною

Четвер, 19 листопада 2015, 21:39

У Кремлі отримали лист глави Єврокомісії Жан-Клода Юнкера президенту РФ Володимиру Путіну.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, спілкуючись з журналістами в четвер, пише російський "Інтерфакс".

Він прокоментував інформацію про те, що в листі міститься прив'язка співпраці ЄС та ЄАЕС до виконання Мінських угод з врегулювання на сході України.

"Якась прив'язка до виконання Мінських домовленостей, особливо в нинішніх умовах, коли бачимо чергову неготовність Києва виконувати ці угоди, особливо в тому вигляді, як це було домовлено на останньому нормандському форматі в Парижі, така прив'язка, вона навряд чи актуальна, і навряд чи можлива", - сказав Пєсков.

Прес-секретар Путіна зазначив: "Якщо я не помиляюся, дійсно, таке послання нами отримано було. Я не став би нічого говорити про його зміст, зазвичай ми такого не робимо".

Разом з тим він зазначив, що ідея про діалог між ЄС та ЄАЕС - це давня ідея.

"Це те, що просуває російська сторона, тому що це необхідно для вибудовування наших торговельно-економічних відносин", - сказав Пєсков.

Раніше Reuters повідомило, що Юнкер написав листа Путіну, пропонуючи більш тісні торговельні зв'язки між ЄС та Євразійським економічним союзом (ЄАЕС) у разі дотримання перемир'я в Україні.