В Опоблоці тепер вирішили, що президент не потрібен

20 листопада 2015, 10:22

Колишній нардеп, якого в Опоблоці називають "опозиційним прем'єром", вважає, що треба скасувати посаду президента, а парламент має бути двопалатним.

Про це він заявив в четвер, повідомляє прес-служба Опоблоку.

"Для того, щоб домогтися успіху необхідно приймати абсолютно нову Конституцію, яка поставить крапку в старій системі (державного управління). Якщо всі п'ять президентів України були неефективними, значить, цієї посади бути не повинно", - заявив Колесніков.

Реклама:

"Повинна бути парламентська республіка. Якщо суспільство бачить загрозу федералізації, значить має бути унітарна країна з найширшими повноваженнями для місцевих рад", - додав він.

Він також вважає, що треба скоротити кількість депутатів вищого законодавчого органу.

"У нижній палаті (парламенту) повинна бути від 70 до 150 депутатів. У верхній палаті - має бути по одному представнику від мільйона виборців. Якщо 450 депутатів не можуть зібрати 226 голосів, щоб проголосувати, то навіщо взагалі утримувати зайвих людей? У цьому немає ніякого практичного сенсу", - зазначив політик.

РЕКЛАМА:

Як відомо, депутат від ПР, у якій раніше перебувала більшість депутатів від Опоблоку, звернулися до КС з проханням скасувати політреформу 2004 року, що збільшило повноваження колишнього президента Віктора Януковича.

Повний текст подання та всі призвища депутатів, які зверталися до КС можна побачити нижче.

Українська правда

Опозиційний блок Конституція
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування