У Полторака визнали, що нагородили сепаратиста. Нагороду забрали

Субота, 21 листопада 2015, 22:48

Міністр оборони України скасував наказ про нагородження Олега Садкового відзнакою Міноборони "Вогнепальна зброя" через повідомлення про його причетність до протиправних дій.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Facebook Міноборони від 21 листопада.

"У зв’язку з інформацією, яка була оприлюднена у ЗМІ та у соціальних мережах щодо причетності громадянина Олега Володимировича Садкового до протиправних дій, а також з приводу нагородження його відзнакою Міноборони "Вогнепальна зброя" міністр … ухвалив рішення про скасування наказу про нагородження", - йдеться у повідомленн.

Також на ім’я начальника ГУ Нацполіції у  Харківській області направлено звернення щодо перевірки зазначених фактів та вилучення зазначеної зброї до складів дозвільної системи МВС.

"На даний час зброю вилучено працівниками МВС", - зазначили в Міноборони.

Раніше стало відомо, що наказом Міноборони №854 від 24 жовтня  "за честь і доблесть" відзнакою (кольт 45 калібру NС38453) було нагороджено харківського сепаратиста, учасника терористичного угрупування "Оплот" Олега Садкового.

За даними ЗМІ, Садковий - колишній співробітник органів внутрішніх справ, служив в одному з підрозділів ГУМВС України у Харківській області та згодом був бізнес-партнером лідера ОЗУ "Оплот" Євгенія Жиліна з незаконної конвертації і відмивання грошей.

У нас прекрасна друга річниця Майдану. Патріоти з Павлограда, які боролися з мєнтами-сепаратистами тепер в СІЗО. А Олег ...

Posted by Dmytro Gnap on 21 ноября 2015 г.

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування