У Бельгії в ході спецоперації затримано 16 підозрюваних у тероризмі

Понеділок, 23 листопада 2015, 02:18

У деяких містах Бельгії, в тому числі і Брюсселі, поліція проводить спецоперацію, яка пов'язана з "терористичною загрозою".

Про це повідомляє агентство AFP.

Армія і поліція заблокувала входи і виходи з готелю Radisson Blue у Брюсселі. Також повідомляється про велику кількість армії і поліції в районі центральної брюссельської площі Гран-пляс. З гучномовця звучать команди не виходити з будинків і не підходити до вікон.

Видання Derniere Heure повідомляє, що в ході обшуків в центрі Брюсселя затримано шість осіб, одного з них поранили в ході затримання.

Також як передають "РИА Новости" з посиланням на телерадіокомпанію RTBF, в ході поліцейської операції в бельгійському місті Шарлеруа затримано одну особу. 

Крім того, за даними телеканалу, поліція також проводила операцію в місті Льєж.

На даний момент, спецоперація у всіх містах Бельгії була завершена, повідомили представники Кризового центру і федеральної поліції країни.

У ході прес-конференції представник Федеральної прокуратури заявив, що в ході 19 рейдів всього були затримані 16 осіб. Однак виявити одного з учасників терактів у Парижі Салаха Абдеслама не вдалося.

Уряд Бельгії запровадив в суботу в Брюсселі стан максимальної готовності (рівень 4), закрив метро, і попросив населення уникати людних місць через загрози скоординованих нападів.

Решта частина країни знаходиться в стані підвищеної готовності третього рівня.

powered by lun.ua