На Хмельниччині чиновника підозрюють в отриманні півмільйона хабарів

Понеділок, 23 листопада 2015, 10:37

На Хмельниччині за регулярне хабарництво затримали начальника Державної реєстраційної служби одного з районів Головного управління юстиції в області, який загалом отримав понад 440 тисяч гривень хабара.

Про це повідомили в прокуратурі Хмельницької області.

Прокуратурою Хмельницької області спільно з управлінням СБУ викрито на одержанні великого хабара начальника Державної реєстраційної служби одного з районів головного управління юстиції

Цей посадовець вимагав від представника місцевого ТОВ хабарі та поставив його у такі умови, за яких той повинен був систематично надавати цьому посадовцеві грошову винагороду в сумі 200 грн за кожен зареєстрований договір оренди земельних ділянок.

Таким чином, за вказівкою керівника Держреєстрслужби району протягом декількох місяців проведено державну реєстрацію 2212 договорів оренди земельних ділянок для ТОВ, що при обумовленій платі складає понад 440 тис грн хабарів.

Після одержання від представника товариства чергового "траншу" хабара у розмірі 11 300 грн та талонів на 40 л бензину начальника вказаної служби було викрито правоохоронцями у його ж службовому кабінеті.

Прокуратурою області йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, - прохання надати та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище,  неправомірної вигоди у великому розмірі для себе.

Наразі підозрюваного затримано на підставі ст.208 КПК України.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Українська правда

powered by lun.ua