Луценко хоче податкові зміни для "середнього класу" замість популізму

81 перегляд
Понеділок, 23 листопада 2015, 12:21

Фракція БПП вимагає розглянути впродовж пленарного тижня Новий податковий кодекс, а також питання виплат пенсій родичам осіб, убитих на Майдані взимку 2014 року.

Про це заявив голова фракції Юрій Луценко на погоджувальній раді парламенту.

"Хочемо акцентувати на необхідності підтримки закону про державну службу, який має радикально змінити ситуацію в цьому пострадянському болоті", - сказав він.

"Просимо з кінця четверга на початок завтрашнього дня перенести закон №2162 про призначення пенсій по втраті годувальника загиблим або пораненим на Революції Гідності. Він вкотре ставиться в самому кінці сесійного тижня. І мені здається, з огляду на той тиждень, в який ми відзначаємо другу роковину подій на Майдані, було б правильно завтра буквально почати з цього законопроекту", - додав Луценко.

"Також ми просимо завтра прийняти до розгляду, а в четвер розглянути по суті законопроект №3465 – щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі і особливо тяжкі злочини, йдеться про можливість заочного засудження щодо тих, хто буде перебувати у державному розшуку. Це деяка зміна формулювання закону, яка дозволить нарешті повернути Україні майно, вкрадене у держави і громадян попередніми владоможцями", - сказав він.

Крім того, фракція БПП пропонує зустрітися керівникам фракцій і груп на "окреме засідання з прем’єр-міністром та урядовцями, яких він вважає за необхідне взяти до цієї зустрічі, для детального обговорення новацій Податкового кодексу та бюджету на наступний рік".

"Лишилося 3, максимум 4 пленарних тижні, а перед нами величезний комплекс робіт по Податковому законодавству. Наступний рік без податкової реформи є неприйнятним для нашої фракції…", - заявив Луценко.

"Цей рік… має перейти у рік податкової реформи в інтересах середнього класу – без цього прогодувати бідних людей в Україні стане дедалі важче… Треба припинити займатися популізмом в інтересах найбідніших верств населення, хоча їх треба підтримувати, але підтримати середній клас, який уже двічі провів революцію – і не отримав з цього можливості для нормального функціонування в нашій країні", - заявив він.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua