Найбільшими прогульниками у комітетах ВР є Бойко і Добкін

П'ятниця, 27 листопада 2015, 11:32

Усі засідання комітетів Верховної Ради відвідали лише 8% депутатів, а найбільше "прогульників" у Комітеті з нацбезпеки і оборони.

Про це повідомив на прес-конференції аналітик Громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук, передає Укрінформ.

"За перший рік роботи Верховної Ради 8 скликання найкраще відвідували засідання комітетів депутати з фракцій "Об’єднання "Самопоміч", Народного фронту, Блоку Петра Порошенка, ВО "Батьківщина" та Радикальної партії", - зазначив він.

За його словами, найменш активними були -  депутатських груп "Воля народу" і "Партія "Відродження", фракції "Опозиційний блок".

Бондарчук наголосив, що на жодному засіданні комітету,  до складу якого вони входять, не були присутні чотири народних депутати: Юрій Бойко і Михайло Добкін ("Опозиційний блок"), Олександр Пресман ("Відродження") та В’ячеслав Богуслаєв ("Воля народу").

Лише 8% депутатів відвідали всі засідання комітетів парламенту.

Відповідно до протоколів засідань, найкраще депутати відвідували засідання Комітету з питань науки і освіти.

На другому місці – Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики, на третьому – Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради.

Найменш дисциплінованими у вищевказаний період були депутати Комітету з питань національної безпеки і оборони та Комітету з питань культури і духовності.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування